נכסים לקנייה בולנסיה

להשקיע בדירה בולנסיה

נדל"ן בולנסיה יודעת לאתר ולמצוא נכסים להשקעה מניבה בולנסיה במחירים אטרקטיבים, במיקומים נחשקים ואשר יתנו לכם תשואה טובה על הנכס בשכירות לטווח ארוך וצפי חיובי לעליית ערך.

היום אפשר לקנות בולנסיה דירה להשקעה משופצת לחלוטין, במחיר של 125,000 אירו - כאשר במחיר זה מגולם כבר מס הרכישה, נוטריון, תיווך והוצאות השיפוץ.

דירה משופצת לחלוטין בולנסיה בהשקעה של 125,000 אירו תוכל לתת לכם תשואה שנתית של 7% עד 8%!

הדירות שנדל"ן בולנסיה מאתרת וקונה למשקיעים שלה חווים עליות ערך במיוחד לאחר השיפוץ האיכותי שאנו מבצעים בדירה ברמות של 15% באופן מיידי ולאחר מכן הצפי לעליית הערך היא כ-5% כל שנה.

היום, ולנסיה היא אחד היעדים הנחשקים ביותר להשקעה בנדל"ן בספרד, וישראלים רבים מבקרים בה וקונים נכסים להשקעה באמצאות נדל"ן בולנסיה.

מחירי הנכסים המאוד אטרקטיביים בולנסיה, השכירות הגבוהה ביחס לעלות הנכס, עליית מחירי הנכסים היציבה שלאחר המשבר הנדלנ"י ושוק שוכרים יציב, הכולל מספר רב של אוניברסיטאות, אוכלוסיה צעירה ועיר מתפתחת - כל אלו ועוד הופכים והפכו את ולנסיה למוקד להשקעות בנדל"ן לא רק לשוק הישראלי אלא לתושבים ארופאים רבים, מבטיחים לכם יציבות נדלני"ת, הכנסה יציבה ובטחון באפשרות למכור את הנכס בעליית ערך.

היום כשהאירו ירד, והשקל התחזק, נוצרת הזדמנות מעולה לבצע השקעה נדלני"ת ולחסוך אלפי שקלים רבים במחיר הנכס הבא שלכם בולנסיה.

אנו, בנדל"ן בולנסיה, פעילים בשוק הנדל"ן הולנסיאני כבר מעל ל4 שנים ופעילים בשוק הנדל"ן הספרדי כבר מעל ל-8 שנים, אנו מתגוררים קבוע בספרד, דוברים, קוראים וכותבים ספרדית ברמה מעולה, כולל מסמכים משפטיים.

יש לנו, לנדל"ן בולנסיה, צוות ותיק ואמין ובעל מוניטין של חשמלאים, שרברבים, בנאים, נגרים אשר יודעים לשפץ את הנכסים ברמה מאוד גבוהה ולאחר מכן לתחזק את הנכס ברמה גבוהה.

אם אתם מחפשים נכס להשקעה בולנסיה במחיר שפוי אמיתי, נדל"ן בולנסיה היא הכתובת שלכם להשקעה בספרד.

*ההצעה מכוונת לנכסים פוטנציאלים החל מעלות ההשקעה של 125,000 אירו, הקיימים כיום בולנסיה ואשר נדל"ן בולנסיה יודעת לאתר אותם, תוך ניתוח השוק באופן מקצועי דבר שמבטיח שאנו קונים רק את הנכס הטוב ביותר המתאים לצרכי המשקיע הספציפי.

אנחנו בנדל"ן בולנסיה, מחפשים כל הזמן דירות ובתים ללקוחות שלנו. בדרך אנחנו נתקלים בנכסים שלדעתנו מדובר בנכס מעולה להשכרה ובעל פוטנציאל לעליית ערך.

דירה למכירה בולנסיה עיר עתיקה, 3 חדרים, מאוד מרווחת, משופצת כמעט מלא, בבניין עם מעלית. מעולה להשכרה לטווח ארוך. תשואה גבוהה.  מחיר מבוקש 110,000 אירו. תאריך פרסום 4/8/218

דירה_למכירה_ולנסיה_3_חדרים_110000_אירו.p
דירה_לקניה_ולנסיה_3_חדרים_2018_110000_אי

נמכר

וילה מהממת למכירה. משופצת לחלוטין. 6 חדרים, 5 חדרי שירותים ואמבטיה. בריכת שחייה ענקית, ג'קוזי חיצוני, 340 מ"ר בנוי, 4,100 מ"ר אדמה. מעולה להשכרה לנופש, רק חצי שעה ממרכז העיר ולנסיה, וליד עיירות חזקות עם כל השירותים, סופר מרקטים, בי"ס, 10 דקות מ A3, שקט ופסטורלי. תאריך פרסום 11/9/2018.

וילה_ולנסיה_250_אירו_2018
וילה_ולנסיה_250_אירו_2018

השקעה בנדלן בולנסיה, עם נדל"ן בולנסיה, ייעוץ, ליווי וניהול נכסים.

וילה_להשקעה_ולנסיה_בריכת_שחייה_2018
וילה_להשקעה_ולנסיה_בריכת_שחייה_2018

וילה לקנייה באזור ולנסיה, מתאים להשכרה לנופש, כולל בריכת שחייה. רק 250,000 אירו. נדל"ן בולנסיה

וילה_אזור_ולנסיה_2018_נדלן
וילה_אזור_ולנסיה_2018_נדלן

וילה למכירה באזור ולנסיה, מעולה להשכרה לנופש. נדל"ן בולנסיה. 2018

וילה_ולנסיה_250_אירו_2018
וילה_ולנסיה_250_אירו_2018

השקעה בנדלן בולנסיה, עם נדל"ן בולנסיה, ייעוץ, ליווי וניהול נכסים.

1/6

הנכסים המוצגים באתר אינם שייכים לנדל"ן בולנסיה בשום צורה ואופן. הנכסים המוצגים הינם דוגמאות אמיתיות לנכסים פוטנציאלים לרכישה להשקעה לטווח ארוך כאשר צוות נדל"ן בולנסיה מאמין שעקרונית יש להם פוטנציאל רב להשיא ערך למשקיע ובעלי פוטנציאל לתשואה שנתית טובה.